Happy Dog Show 2016

Dne 09.04.2016 se konala nadační akce v kempu Džbán na Praze 6. Každý přihlášený pejsek dostal balíček od společnosti JK ANIMALS, časopis Haf & Mňau a 5% slevu cestovní kanceláře Extrem Sport. Sešlo se celkem více jak 500 pejskařů. Dorazilo k nám mnoho krásných ohlasů. A my Vám mnohokrát děkujeme za akci, která by se nemohla konat, kdybyste nepřišli Vy! Mockrát Vám děkujeme za Vaši shovívavost a trpělivost, kterou jste vůči našim nedostatkům projevovali! Děkujeme i za štědrost a za skvělou atmosféru, která v kempu panovala! Pevně věříme, že nejen my máme pozitivní dojem z celé akce. 

Zejména bychom rádi poděkovali Generálnímu sponzorovi ANIMALS, který poskytl neuvěřitelné množství krásných a hodnotných cen, ze kterých máte a myslím že ještě dlouho mít budete užitek a radost! Sam's Field superprémiové krmivo pro psy se díky tomu, jak doufáme, stane hlavní složkou krmení Vašich psích miláčků i do budoucna! Naše díky patří i ostatním sponzorům, kteří poskytli mnoho krásných cen. :-) A nesmíme zapomenout ani na SK Aritma Praha, který nám poskytl pronájem kempu, vyšel nám vstříc a podpořil tímto pejsky v útulku!

 

Výdělek z celé akce činil

51. 500 KČ

Tato částka byla rozdělena mezi uvedené a námi podporované organizace. Doufáme, že pejsci budou mít radost z plných misek a spousty hraček! :-)

+

6.300 KČ

Vybral spolek Nučická smečka z agility her! Částka byla rozdělena 4 podporované organizace. Děkujeme Aleně Zbožínkové za velké nasazení při organizování!

+

3.600KČ

Bylo vybráno za fotografování od Aneta-foto.com

Děkujeme Anetě Jungerové za ochotu a darovanou částku pro pejsky bez domova.

 

 

 

Posuzování na výstavě proběhlo ve dvou kruzích, pro plemena a pro voříšky. Rozhočí byli z řad chovatelů jednotlivých plemen a VIP osoby. Jsme rádi, že k nám přišli Lenka Vacvalová, Bára Fišerová, Ivan Dachs Hladík, Petr Chromčák a Pavel Filandr, kteří jako VIP osoby posuzovali jak předvedení psa v kruhu, tak i na některé s našich soutěží. Celou akci moderovala Soňa Bubníková. Děkujeme všem za ochotu a květinářství na Vrábí za darování kytic pro rozhodčí!

 

rozhodčí

 


Kromě výstavy zde bylo možno se přihlásit na Agility hry, které pořadal Nučická smečka, z.s. Na akci také působila fotografka
Aneta Jungerová, u které bylo možno si nafotit svého pejska! :-) Děkujeme Anetě za obrovské fotografické nasazení a Alence za skvělou organizaci agilit!

 

Fotogalerie:

IMG 5384 IMG 7754   IMG 8002

 

IMG 7468  IMG 8219   wDSC 0859

 

IMG 8529  DSC 0192  IMG 8164

 

408F3625 408F3716  408F4338

 

 

    DSC 0216              IMG 8657              IMG 8087

 

    408F4428             408F4510              408F4157

 

Odkazy na další fotografie naleznete zde:

Mirek Slabý: http://majesty.rajce.idnes.cz/Happy_Dog_Show_2016/

Lucie Dušková: http://wolfiis.rajce.idnes.cz/Happy_dog_show_9.4.2016/

Jana Krohová: https://www.zonerama.com/kroja/Album/1310152

 

Další infrormace a fotografie naleznete na naší facebookové stránky Happy Tail.

 

Ohlasy rozhodčích a vystatovatelů:

Dagmar Policarová, rozhodčí

Měla jsem u čest hodnotit voříšky od 45cm a asistovat VIP rozhodčí voříšků do 45cm Barboře Fischerové a byl to pro mě nevšední superzážitek. Většina majitelů všech pejsků byla naprosto úžasná a chápavá. Vybrat nejlepší tři byl nelehký úkol, každý kříženec je originál a každý měl něco za co by mohl být první...naštěstí jsme měly ceny i pro ty jedince, kteří se neumístili a já jen doufám, že páníčci byli spokojeni alespoň za to, co dostali a že mohli přispět na dobrou věc pejskům, kteří svůj domov stále nemají a život mají mnohem smutnější...Já bych těm chápavým chtěla touto cestou poděkovat a podpořit je v každé další snaze se zúčastňovat takovýchto akcí...Děkuji i organizátorům celé akce za výborný nápad a svým kamarádkám, které taktéž pomáhaly.Byli jste všichni super, děkuji za krásný den i když sluníčko nesvítilo :-))

 

 Alena Kindlová, vystavovatelka:

Moc dekujem za skvelou akci! Pristi rok opet prijedem s vice pejsky :))

 

 Eliška Lužánková, vystavovatelka:

Děkujeme za dnešní den, který byl pro nás více jak úspěšný! Polárka i já máme ohromnou radost :-) Těšíme se na další fotografie, případně i na další akce :-)

 

 Yujune Lee, vystavovatelka:

Děkujeme moc za organizaci!
Krásný místo na výstavu a na agility :)
Moc Příjemní rozhodčí :)
A skvělé dárky! Líbilo se mi hlavně, že dostali dárky i ti, kteří výstavu nevyhráli :)
Moc jsme si to užili a doufáme že se příští rok happy dog show bude konat zas!

 

 Petra Dvořáková, vystavovatelka:

Moc dekujeme za uzasnou akci, skvelou organizaci a mile porotce! priste se primlouvame za pozdejsi termin akce,aby bylo teplicko! DEKUJEME! Petra a Koudy

 

                     letáček nový                 baner jk brand

 

Děkujeme všem našim sponzorům za poskytnuté ceny do soutěží!