Informace o akci

 

31.3.2018, Praha 6, kemp DŽBÁN

 

 

 

Cílem této akce je, aby si majitelé se svými miláčky den užili, a odešli domu s pocitem, že pomohli naplnit misky pejskům bez domova.

Naše výstava je pojatá vážně-nevážně. Pejskové se předvádí v pohybu (v klusu) a výstavním postoji. Posuzovat budou zkušení chovatelé pro danou FCI a VIP hosté, nikoliv oficiální rozhodčí. Především se hodnotí celková kondice, povaha psa, souhra pejska s majitelem!

Kromě výstavy si zde budete moci zasoutěžit se svými mazlíčky v různých soutěžích a disciplínách (bez přihlašování) nebo si vyzkoušet agility dráhu. V bohatém, a doufáme že i zajímavém a zábavném programu nebudou chybět ani ukázky – treibball, dogdancing, dogfrisbee, obediance, agility, obrany či představení nadačních fondů, útulků a azylů, které podpoříme naší akcí. Ať už se do našeho programu zapojíte aktivně, či jen jako diváci, budete mít možnost svým mazlíčkům zakoupit různé dobroty, výrobky s motivy psů, trička, obojky, vodítka a hračky. 

Na naší akci dostává dáreček každý pejsek, bez ohledu na to, zda zvítězil či ne. 

 


 

 Propozice a přihlášky najdete během října na našich stránkách.

V případě, že byste měli zájem pomoci na naší akci, neváhejte nás kontaktovat na uvedený email ht (zavinac) happy-tail.cz