Informace o akci

 

9.4.2016, Praha 6, kemp DŽBÁN

 

HAPPY DOG SHOW 2016 je výstava pro psy s PP, bez PP a samozřejmě pro originální pejsky jako jsou kříženci. Již v roce 2014 jsme pořádali podobnou akci s názvem DOG SHOW RYCHETY jako studentská společnost. Více informací o proběhlé akci najdete v rubrice "DSR 2014".

 

 

 Za letáček děkujeme Aleně Loudové, alenaloudova.cz

 

Cílem této akce je, aby si majitelé se svými miláčky den užili, a odešli domu s pocitem, že pomohli naplnit misky pejskům bez domova.

 

Naše výstava je pojatá vážně-nevážně. Posuzování probíhá téměř jako na klasické psí výstavě. Pejskové se předvádí v pohybu (v klusu) a výstavním postoji. Nebude chybět ani prohlídka zubů a prohmatání. Posuzovat budou zkušení chovatelé pro danou FCI, nikoliv oficiální rozhodčí. Především se hodnotí celková kondice psa a souhra pejska s majitelem.

Kromě výstavy si zde budete moci zasoutěžit se svými mazlíčky v různých soutěžích (přihlašování předem) a disciplínách (bez přihlašování) nebo si vyzkoušet agility dráhu. V bohatém, a doufáme že i zajímavém a zábavném programu nebudou chybět ani ukázky – canisterapie, dogdancing, dogfrisbee, obediance, agility, obrany či představení nadačních fondů, útulků a azylů, které podpoříme naší akcí. Ať už se do našeho programu zapojíte aktivně, či jen jako diváci, budete mít možnost svým mazlíčkům zakoupit různé dobroty, výrobky s motivy psů, trička, obojky, vodítka a hračky. Program akce najdete ZDE.

 

Foto: Jiří Křivánek, pesjira.cz

 

Na každého přihlášeného pejska bude čekat balíček od společnosti JK ANIMALS v hodnotě 200 Kč, krásný diplom, ČASOPIS HAF & MŇAU a sleva na zájezd od cestovní kanceláře EXTREM SPORT. Pro vítěze bude připraveno krmivo Sam's Field a mnoho dalších cen od našich sponzorů.

 

  

 

 

JAK SE DOSTANETE NA HAPPY DOG SHOW 2016?

Ulice "Nad Lávkou, Praha 6" , kemp se nachází za restaurací Šárka.

U kempu je velké parkoviště, kde lze nechat zaparkované auto.

Metrem (A), stanice "Nádraží Veleslavín" poté pěšky.

Dále se na akci dostanete tramvají č. 5, 26 na zástávku "Nad Džbánem".

 

 mapa

 

V případě, že to k nám máte daleko a nemáte možnost soukromého nocování, tak se můžete zbytovat za pohých 270,-Kč/os./noc

v Hostelu Aritma, který leží cca 50m od kempu Džbán, kde se konáš Happy Dog Show 2016.

 

            hostel     hostel 2     aritma 5           

                             

 

 

Počet zobrazených článků
43956